Pralki ładowane od przodu – ranking

Pralki w dzisiejszych czasach to nie tylko urządzenia, które pozwalają nam na cieszenie się świeżym i czystym ubraniem każdego dnia. Wiele z nich jest wyposażonych w dodatkowe funkcje, które mają za zadanie chociażby ułatwić pranie alergikom czy zadbać o to, by nasze pranie nie zniszczyło się w bębnie pralki. Biorąc pod uwagę, jak dużo nowoczesnych opcji jesteśmy w stanie znaleźć w naszych pralkach, możemy mieć problem z podjęciem wyboru. Właśnie dlatego przedstawiamy dzisiaj ranking najlepszych pralek ładowanych od przodu!
Zofia Krysiewicz

Pralki ładowane od frontu 

Pralki ładowane od frontu to najbardziej klasyczne wersje tych urządzeń. Są one też najbardziej uniwersalne, gdyż nie do każdego mieszkania nada się chociażby pralka, którą ładujemy od góry. Właśnie z powodu tej uniwersalności dzisiejsze zestawienie to ranking najlepszych pralek ładowanych od przodu. Jakie są to urządzenia oraz jakie funkcjonalności mogą nam one zaoferować? 

Miejsce trzecie – pralka ładowana od frontu Electrolux PerfectCare 600 

Na miejscu trzecim znalazła się pralka ładowana od frontu Electrolux PerfectCare 600. To świetna propozycja dla każdej osoby, która w swoim mieszkaniu nie ma wystarczającej ilości miejsca, by umieścić tam klasyczną, pełnowymiarową pralkę. Wynika to faktu, że Electrolux PerfectCare 600 to model slim, mający zaledwie 378 milimetrów głębokości. Oznacza to, że ten model pralki odnajdzie się w każdym, nawet najmniejszym mieszkaniu. Warto tutaj wspomnieć także o tym, że pomimo niewielkiego rozmiaru ta pralka jest w stanie zaoferować nam 6 kilogramów załadunku, co jest świetnym wynikiem jak na tak nieduże urządzenie. 

Niewielkie rozmiary nie wpływają jednak źle na funkcjonalności tej pralki ładowanej od frontu. PerfectCare 600 jest wyposażony w system SensiCare, który dostosuje parametry prania względem tkaniny oraz w program dla alergików.  

Miejsce drugie – pralka ładowana od frontu Electrolux PerfectCare 800 (EW8F248BP) 

Ranking najlepszych pralek ładowanych od przodu, miejsce drugie. Pralka Electrolux PerfectCare 800 jest już większą propozycją, gdyż to pełnowymiarowy model pralki. Idzie to jednak w parze wraz z większym załadunkiem oraz większą ilością funkcji, które mają za zadanie usprawnić nasze pranie. Zacznijmy od ładowności – wynosi ona w przypadku tego modelu aż 8 kilogramów, co będzie w zupełności wystarczające nawet dla większej rodziny. 

Zobacz  Basen w ogrodzie – frajda dla dzieci i rodziców

Poza zwiększoną ładownością PerfectCare 800 jest w stanie zaoferować nam nawet funkcję parową pod nazwą SteamCare. Działa ona w ten sposób, że pod koniec każdego prania do bębna trafia ogrzane powietrze, wstępnie susząc pranie i pozbawiając je zagnieceń, co zdecydowanie ułatwi późniejsze prasowanie. Ten model pralki to także mniejsze zużycie wody, co może okazać się całkiem dobrą informacją dla naszego budżetu. 

Miejsce pierwsze – pralka ładowana od frontu Electrolux PerfectCare 900 (EW9F161BP) 

Pierwsze miejsce w naszym rankingu najlepszych pralek ładowanych od frontu zajmuje prawdziwa królowa funkcjonalności. PerfectCare 900 oferuje nam aż 10 kilogramów załadunku, ale na tym dopiero zaczynają się jej rozmaite możliwości. 

Jedną z nich jest system ColourCare. Zapobiega on blaknięciu ubrań w bardzo prosty sposób – oczyszcza wodę używaną do prania, aby detergenty piorące mogły działać prawidłowo nawet w niskiej temperaturze wody. Dzięki temu pranie może być wystarczająco delikatne, aby nie zniszczyć naszej odzieży, z drugiej strony jednak dokładnie je wyczyści.  

Nasz ranking najlepszych pralek ładowanych od przodu uwzględnia także nowoczesność urządzenia, natomiast pod tym względem pralka PerfectCare 900 nie ma sobie równych. To wszystko dzięki możliwości podłączenia jej do sieci Wi-Fi i kierowania nią za pomocą aplikacji na smartfona. Dzięki zdalnemu sterowaniu praniem nie musimy obawiać się o naszą odzież w żadnej sytuacji. Dodatkowo aplikacja podpowie nam, jak dostosowywać sposób prania do określonych rodzajów odzieży w taki sposób, żeby ubranie było jak najbardziej czyste i świeże, jednocześnie zachowując swój odpowiedni wygląd. 

Zobacz także:

Zobacz  Epidemia cyberprzemocy – jak skutecznie chronić dzieci w cyfrowym świecie?
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł
pępek noworodka

Pielęgnacja pępka u noworodka to bardzo ważna kwestia. Warto wiedzieć czym przemywać pępek noworodka oraz w jaki sposób

Następny artykuł
odbijanie noworodka

Odbijanie noworodka po karmieniu jest normalne. Jak trzymać dziecko do odbicia? Poznaj pozycje do odbijania po karmieniu

Powiązane artykuły