Huśtawka bocianie gniazdo – podaruj sobie rozrywkę na najwyższym poziomie

Zarówno dzieci, jak i dorośli, uwielbiają miłe bujanie, które wprowadza nas w stan relaksu, a u dziecka wywołuje uczucie ekscytacji i radości. Każdy z nas zna klasyczną huśtawkę, jednak pragnąc zagwarantować sobie rozrywkę na najwyższym poziomie, warto postawić na innowacyjny model huśtawki bocianie gniazdo. Czym się one charakteryzują i dlaczego cieszą się tak ogromną popularnością? Przyjrzyjmy się tematowi z bliska.
Zofia Krysiewicz

Huśtawka bocianie gniazdo i jej charakterystyka

Huśtawka bocianie gniazdo, taka jak np. https://be-active.pl/pol_m_turystyka-_Hustawki-bocianie-gniazdo-353.html jest przeznaczona do użytku zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Powieszona na solidnym drewnianym stelażu, zawieszona w odpowiedniej odległości od podłoża, jest w stanie udźwignąć ciężar nawet do 150kg. Na czym polega oryginalność huśtawki, którą nazywa się bocianie gniazdo? Tego typu modele charakteryzują się okrągłym siedziskiem wykonanym z trwałego tworzywa odpornego na niekorzystne warunki atmosferyczne (promieniowanie słoneczne, wilgoć, wysokie oraz niskie temperatury powietrza). W związku z tym, huśtawki bocianie gniazdo mogą być wykorzystywane zarówno na świeżym powietrzu, jak w pomieszczeniach zadaszonych, w których będą stanowić rewelacyjną dekorację.

Oprócz doskonałej zabawy, huśtawka bocianie gniazdo gwarantuję maksymalne bezpieczeństwo do zabaw naszych dzieci. W jednym czasie może huśtać się na niej nawet kilkoro małych odkrywców, przez co zabawa i śmiechy nie mają końca, a problem kolejności huśtania i płaczu mija bezpowrotnie. Uzupełnieniem tego typu modeli są liny polietylenowe, dzięki którym montaż siedziska do haków stelaża jest bardzo prosty i komfortowy. Co więcej, jeśli chcemy zdemontować huśtawkę, wystarczy kilka prostych ruchów.

Siedzisko o średnicy 100cm, 180cm lin mocujących oraz najwyższa jakość materiałów użytych do produkcji sprawia, że huśtawka bocianie gniazdo jest dedykowana do użytku dla całej rodziny.

Wybierz swój ulubiony kolor – unikatowy design huśtawek bocianie gniazdo

Wysoka jakość, trwałość i solidność wykonania huśtawek bocianie gniazdo idą w parze z unikatowym designem modeli. Do naszej dyspozycji pozostaje szeroka paleta różnorodnych kolorów. Możemy zdecydować się na niezwykle modny kolor pomarańczowy, zielony czy różowy, połączony z elementami w kolorze czarnym. Jeśli szukamy typowo męskiej propozycji dla małego bohatera, doskonałym wyborem będzie huśtawka w kolorze granatowo-czarnym. Jeśli zaś lubimy eksperymentować z kolorami, nasze oczekiwania spełni model wielokolorowy, który przepiękne ozdobi każde wnętrze czy nasz przydomowy ogród. Dzięki tak szerokiej gamie kolorystycznej jesteśmy w stanie dopasować konkretny model huśtawki do pozostałych elementów wyposażenia pokoju dziecka, salonu, gabinetu, tarasu, balkonu czy naszych ogrodów.

Zobacz  Rowerek trójkołowy Kinderkraft Easytwist – czy może zastąpić wózek?

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł
Karuzele na plac zabaw - uwielbiane przez dzieci i w pełni bezpieczne

Karuzele na plac zabaw - uwielbiane przez dzieci i w pełni bezpieczne

Następny artykuł

W jaki sposób uatrakcyjnić każde dziecięce urodziny?

Powiązane artykuły