Przeglądana kategoria

Porady

38 wpisów
kontrola rodzicielska w internecie

Kontrola rodzicielska w internecie – jak chronić dzieci online?

Internet to niezwykle ważne narzędzie, które pomaga w nauce, komunikacji oraz rozwoju. Niestety, z dostępem do sieci wiążą się także pewne zagrożenia, które mogą negatywnie wpłynąć na dzieci i młodzież. Dlatego coraz więcej rodziców decyduje się na stosowanie kontroli rodzicielskiej w internecie, aby zabezpieczyć swoje dzieci przed nieodpowiednimi treściami i kontaktami.
posiłki dla kobiet w ciąży co powinny zawierać

Posiłki dla kobiet w ciąży – co powinny zawierać?

Okres ciąży to czas, w którym kobieta musi szczególnie dbać o swoje zdrowie i dobrze się odżywiać. Właściwa dieta jest kluczowa dla prawidłowego rozwoju dziecka oraz zachowania zdrowia matki. Nie zawsze jednak jest łatwo dostarczyć organizmowi odpowiednią ilość wartościowych składników, zwłaszcza gdy prowadzi się intensywny tryb życia.
Wózki dziecięce 3w1

Wózki dziecięce 3w1 — o czym pamiętać?

Wybór odpowiedniego wózka dla dziecka to niełatwe zadanie. Zmierzyć musi się z nim jednak każdy rodzic. Możliwości jest naprawdę wiele. A jedną z nich są właśnie wózki 3w1, czyli wygodne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie funkcjonalność. Bo czy może być coś bardziej praktycznego niż siedzisko spacerowe, gondola i fotelik samochodowy w jednym? Sprawdźmy, na co zwrócić uwagę przy wyborze wózka 3w1.