Jak zachęcić dziecko do zabawy?

W dobie rozwijających się technologii, bezprzewodowego internetu i nowoczesnych smartfonów ciężko zachęcić dziecko do konwencjonalnych zabaw. Świat wirtualny wciąga i kusi. Prostą alternatywą mogą być pomysłowe zabawki. Kulki magnetyczne 5 mm sprawią, że pociecha chętnie pozostawi dotychczasowy sposób spędzania czasu.
Zofia Krysiewicz

Twórcy zabawek dla dzieci muszą wykazać się nie lada kreatywnością, aby zachęcić dzieci do zabaw w grupie czy z rodzeństwem. I często im się to udaje. Zabawa kulkami magnetycznymi 5 mm to popis kreatywności dziecka, możliwość rozwoju zdolności manualnych oraz interakcja z otoczeniem. Kolorowa zabawka stwarza nieograniczone pomysły, a jedynym hamulcem jest wyobraźnia!

Czym są kulki magnetyczne w kształcie kulek z magnesu neodymowego?

Zabawka w postaci kulek magnetycznych 5 mm oferowana przez producenta wykonana jest z magnesów neodymowych. Cechuje je bardzo silne pole magnetyczne, dzięki czemu połączone ze sobą kulki nie rozpadają się i tworzą zwartą konstrukcję.

Magnes neodymowy N38 to trwały i bezpieczny produkt. Kulki magnetyczne 5 mm są odporne na wysokie temperatury, nie tracą swoich właściwości przyciągających wraz z upływem czasu.

Zabawką z pewnością będą najbardziej zachwyceni najmłodsi członkowie rodziny. To doskonały pomysł na prezent oraz wspólne spędzanie czasu z dziadkami czy rówieśnikami. Ten mały gadżet świetnie uczy i rozwija myślenie oraz wyobraźnię.

Małe kulki magnetyczne 5 mm mogą tworzyć dowolne figury w wymiarze 3D. To wielogodzinna zabawa na deszczowe dni i długie wieczory. Ta prosta, ale niezwykle kreatywna zabawka wspiera koncentrację, ćwiczy pamięć oraz relaksuje. W 100% potrafi zaangażować dziecko, gdy przychodzi nuda. Nieograniczone możliwości konstrukcji sprawiają, że co dzień można ozdobić biurko inną figurą przestrzenną czy zwierzątkiem. Kulki magnetyczne 5 mm to także dobry podarunek dla zestresowanego dorosłego. Pozwalają oderwać się od codzienności, odprężyć ciało i umysł.

Moc pomysłów zamknięta w pudełku

Neodymowe kulki zachęcają do łączenia wielu kolorów i coraz to nowszych inspiracji. Każdy zestaw zawiera 216 kulek w jednym kolorze. A kolorów jest aż 10: srebrne, złote, czerwone, zielone, fioletowe, grafitowe, pomarańczowe, niebieskie, turkus i róż. Wymiary kostki złożonej ze wszystkich elementów w jednej barwie to 30x30x30.

Zobacz  Plakaty dla nastolatków, które odmienią pokój Twojego dziecka!

Kulki można też kupić w zestawie pod nazwą Tęcza, który zawiera mix 6 kolorów. To 36 kulek w każdym kolorze oraz nowe pomysły bardziej skomplikowane konstrukcje. 

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł

Plakaty dla nastolatków, które odmienią pokój Twojego dziecka!

Następny artykuł
Stomatologia dziecięca

Twoje dziecko zmaga się z próchnicą? Zgłoś się do dentysty dla dzieci!

Powiązane artykuły