Statuetki dla dzieci na zamówienie – nagrody dla najmłodszych sportowców

Zofia Krysiewicz
dzieci cieszą się z wygranej w zawodach

Dzieci uwielbiają rywalizację, dlatego udział w zawodach sportowych to dla nich nie tylko okazja do tego, aby trochę poćwiczyć, lecz przede wszystkim świetna zabawa. Promują one zdrowy styl życia, jednocześnie zachęcając najmłodszych do tego, aby zawsze dawali z siebie wszystko. Dużą zachętą do ćwiczeń i udziału w zawodach są odpowiedniej jakości nagrody. Wśród nich warto wymienić nie tylko medale, ale i statuetki odlewane na zamówienie. Dlaczego są one tak popularne?

Wysiłek, który został wynagrodzony

Już od najmłodszych lat lubimy być wynagradzani – drobne gesty czy upominki świadczą bowiem o tym, że ktoś docenia nasz wysiłek i ciężką pracę. Z wiekiem zamiłowanie do nagród nie mija. Dorośli także lubią je otrzymywać, nie mówiąc już o dzieciach w wieku szkolnym. Szczególną formą nagradzania są dla nich upominki wręczane podczas zawodów sportowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele pracy i wysiłku wymaga przygotowanie się do nich i pokonanie konkurencji. Należy je doceniać tym bardziej, że aktywność fizyczna nie jest czymś powszechnym nawet wśród maluchów. Dzieci preferują spędzanie czasu, oglądając telewizję czy grając w gry komputerowe, podczas gdy to właśnie regularny ruch jest przepustką do zdrowia w dorosłym życiu. Dlatego też, organizując zawody sportowe, warto zadbać o odpowiednie nagrody, które z jednej strony pozwolą poczuć się dzieciom docenionym, z drugiej strony zachęcą je do dalszej pracy i zdobywania nowych umiejętności.

Dlaczego właśnie statuetki?

Statuetki odlewane na zamówienie stanowią doskonałą alternatywę dla popularnych medali. Ich wręczanie nie jest częstą praktyką, dlatego pozwalają one uczynić zawody sportowe wyjątkowymi. Statuetki warto zamówić w firmie, która specjalizuje się w przygotowywaniu na rzecz klientów różnego typu produktów odlewanych. Istnieje bowiem możliwość samodzielnego zaprojektowania nagrody, czyli jej spersonalizowania. To klient decyduje, jaki kształt i jaką wielkość będzie miała konkretna figurka. Jednocześnie może dołączyć na niej niewielkich rozmiarów tabliczkę, na której umieszczone będą najważniejsze informacje. Statuetki przygotowywane są, kultywując ponad 400-letnia tradycję polskiej sztuki odlewniczej. Dbałość o detale, staranność, a także najwyższej jakości materiały sprawiają, że nagrody są niezwykle trwałe i pięknie prezentują się nawet po upływie wielu lat. Nie są też problematyczne w pielęgnacji – wystarczy od czasu do czasu przetrzeć je zwilgoconą ściereczką, aby usunąć warstwę kurzu.

Zobacz  Ile kosztuje prywatne przedszkole, czy warto się zdecydować

Nie dla gotowych nagród!

Niektórzy organizatorzy zawodów sportowych wciąż decydują się na zakup gotowych nagród, jednak warto mieć świadomość, że nie jest to najlepsze rozwiązanie. Przede wszystkim tego typu upominki nie sprawiają, że dziecko poczuje się wyjątkowo. Ponadto po kilku latach nie będzie już pamiętać, z jakiej okazji uzyskało konkretną nagrodę. Jeśli chcemy, aby nasze zawody były prestiżowe, lepiej zainwestować w wysokiej klasy statuetki odlewane na zamówienie. Będą one doskonałym rozwiązaniem dla szkół, ośrodków sportowych czy firm, promujących aktywność fizyczną wśród najmłodszych. Co ważne, statuetki można zamówić zarówno w mniejszej, jak i w większej ilości, w dowolnie wybranym rozmiarze. Dzięki temu o wiele łatwiej dostosować się do budżetu, zwłaszcza jeśli jest on nieco ograniczony. Gotowe nagrody, takie jak zestawy upominkowe czy drobne bukieciki mogą stanowić dodatek do nagrody głównej, którą powinna być wysokiej klasy personalizowana statuetka, wykonana na specjalne zamówienie. 

Zobacz także:

1 comments
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł
mleko dla dzieci

Mleko dla dzieci - co należy wiedzieć, żeby dostarczyć najmłodszym najbardziej wartościowych produktów?

Następny artykuł
zwolnienie lekarskie na dziecko

Zwolnienie lekarskie na chorobę dziecka

Powiązane artykuły