Od kiedy rowerek trójkołowy?
Wielu rodziców zastanawia się, od kiedy ich pociecha może jeździć na rowerku trójkołowym? Tak naprawdę, wiele zależy od producenta. W sprzedaży nie brakuje takich, które są dedykowane maluszkom od 9. miesiąca życia! Tak naprawdę, nie wiek powinien predysponować smyka do przemieszczania się na rowerku, a jego gotowość i chęć do podjęcia się nowego wyzwania. Wybierając rowerki Kinderkraft Easytwist można mieć pewność, że będą idealne dla najmłodszych, zarówno pod względem bezpieczeństwa, jak i komfortu jazdy. Przemawia za tym obecność 5-punktowych pasów bezpieczeństwa, barierki zabezpieczającej, budki, osłony zapobiegającej włożenie nóżki w szprychy czy możliwość obracania siedziska tyłem lub przodem do kierunku jazdy.
Kinderkraft Easytwist jako alternatywa dla spacerówki
Czy rowerek trójkołowy może zastąpić tradycyjną i tak kochaną przez dzieci (ale również rodziców) spacerówkę? Oczywiście, że tak! Świetnym dowodem może być model Easytwist, który w fenomenalny sposób łączy korzyści dla rozwoju smyka z trudną do podważenia wygodą opiekunów. Co ważne, został tak opracowany, aby spełniać wszystkie, nawet najbardziej wygórowane potrzeby swoich właścicieli, o czym najlepiej świadczy fakt, że „rośnie” razem z dzieckiem. Sprzyja temu obrotowe siedzisko, które można ustawić przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Dzięki temu, w początkowej fazie może poznawać świat, aby potem, w miarę upływu czasu, uczyć się pedałowania, aby potem szaleć jak prawdziwy kolarz! Kinderkraft Easytwist urzeka również starannie przemyślanym projektem, uwzględniającym potrzeby tak małego dziecka. Gdy tylko malec znudzi się eksplorowaniem otaczającej go rzeczywistości, siedzisko można odchylić do pozycji półleżącej i zwiększyć powierzchnię do odpoczynku poprzez regulowany podnóżek. Wówczas rowerek zapewni taki sam komfort snu jak w klasycznej spacerówce.
Modułowa konstrukcja jako kolejny atut!
Rowerki Kinderkraft Easytwist posiadają jeszcze jedną, godną podkreślenia zaletę. To mianowicie modułowa budowa, dzięki której rower dla malucha można z łatwością przekształcić w pojazd dla starszaka! Wystarczy tylko zdemontować barierkę zabezpieczającą, budkę oraz rączki do prowadzenia dla rodzica. Prawda, że proste?
Zobacz także:
- Wózki dziecięce 3w1 — o czym pamiętać?
- Samochód dla rodziny 2+3 – jakie auto dla dużej rodziny?
- Epidemia cyberprzemocy – jak skutecznie chronić dzieci w cyfrowym świecie?
- Hulajnoga dla 4-latka – którą wybrać? Sprawdzamy hulajnogi dla dzieci
- Plakaty dla nastolatków, które odmienią pokój Twojego dziecka!
- Na czym polega dawstwo komórek jajowych?